15 Haziran 2012 Cuma

Back in Town! Bir Sürü Ojeyle Birlikte!

Evveeet, dün akşam itibariyle evceğezime dönmüş bulunuyorum. İzmir'den size bol bol oje getirdim. Bol fotoğraflı bir yazı olacak bu sefer. Hemen başlıyorum, zira çok uzun bir yolumuz var :D

Yeap, I'm back! I've brought a lot of nail polishes with me. This time it will be more photos than usual, so let's begin!

 Bu dört China Glaze'i Geçenlerde Limango'daki Kumsal butiğinden aldım. // I have bought these four polishes from Limango recently. Şunun güzelliğine bakın hele!  // What a beauty, isn't it?


 Bu seti de Limango'dan aldım. // This set is also from Limango.

 Aslında yalnızca bu oje için aldım :D // Actually, I've bought them only for this polish :D

 Yalnız biraz mini miniler :D 5 ml sadece. // But they are a bit small. They contain only 5 ml.

 Ve işte asıl bombalar. Bildiğiniz üzere sevgili Gratis Essence'i Türkiye'ye getirdi. Bunu duyduğumun ertesi günü İzmir'e gideceğim için ahladım vahladım ne yapsam diye. Sonra havaalanındaki Gratis'ten alırım dedim hatta sırf bu nedenle yanıma hiç oje almadım. Ama ne oldu? Oraya gelmemiş ne yazık ki! Kaldım mı ben ojesiz dımdızlak? Neyse efenim İzmir'de üç tane Gratis varmış. Bir tanesi Gaziemir'de yeni açılmış olan Optimum'da. Atladım bir gün İzban'a, sırf onun için gittim, kavuştum Essence'lere, doldurdum sepeti. İşte ganimetler. Bu üçü Marble Mania koleksiyonundan. Koleksiyonda dört oje var yanılmıyorsam ama diğeri Flormar 413 gibiydi, almadım o yüzden. Soldan sağa Raspberry Swirl, Peaches ve Silver Twister. // And shocking news! Essence is in Turkey now, owing to Gratis. After the day I heard this, I will be going to İzmir, that's why I've decided to buy them from airport's Gratis. But they hadn't have them. So, I had to find Gratis in İzmir, however, there are only three Gratis shops in İzmir. One of them is in Optimum, the new shopping mall. So that, I went there and bought my lovely polishes. These three polishes are from the collection "Marble Mania". Actually, they have 4 polishes in this collection, but the fourth one is a brown shade, therefore I haven't buy it. Names of polishes are; Raspberry Swirl, Peaches and Silver Twister, from left to right.

 Bunlar da pek güzel çift taraflı ojeler. Soldan sağa, aşağıdan yukarıya; Boys are back in Town, It's just a little Crush, Kiss on Top of the Rock, Dancing in the Streets, Shopping Trip in Soho, Party all Night long, Ticket to the Show, Front Row or Backstage?, Midnight Date ve City that never Sleeps. // And these are two-sided polishes. From left to right, below to above; Boys are back in Town, It's just a little Crush, Kiss on Top of the Rock, Dancing in the Streets, Shopping Trip in Soho, Party all Night long, Ticket to the Show, Front Row or Backstage?, Midnight Date ve City that never Sleeps.

 Yine soldan sağa; Space Queen, Glamorous Life, Princess Prunella, Time for Romance, Make It Golden, Where is the Party? ve Choose me!. // From left to right; Space Queen, Glamorous Life, Princess Prunella, Time for Romance, Make It Golden, Where is the Party? ve Choose me!.

 Denemek için aldığım kurutucu ve parlaklık veren top coatlar. // Quick drying top coat and gel-look top coat that I have bought to try.

 Marble Mania serisinden nail art kiti. // Nail art kit from Marble Mania collection.

 İçindekiler ebru için iki tahta sopa, süngerleme için iki sünger ve free-hand için ince uçlu bir fırça. Aslında seti sadece bu fırça için aldım :) // It contains two orange sticks for water marble, two sponges for sponging and a brush for free-hand nail art. Indeed, I have bought this kit only for this brush :)


 Bunlar da makyaj ürünlerimiz :) // And these are make up products.

Coral Whirl adında pek tatlı bu likit ruj Marble Mania koleksiyonundan. // This lip gloss named Coral Whirl is also from Marble Mania collection.

Rimel de aynı koleksiyondan. Adı Micheal's Black or Silver. İçinde kirpiklere ışıltı vermek için simli kısımlar var. // This mascara is also from the same collection. Its name is Micheal's Black or Silver. It contains shimmery part to add a beautiful shine to lashes.

Ve yalnızca meraktan aldığım far bazı. Henüz kullanamadım, zira bu sıcaklarda hiç makyaj yapasım yok. // I have bought this eyeshadow base only because I was curious. I haven't try it yet, because I don't want to wear make up in this hot weather.

Elimde sürülmüş ve dağıtılmış halleri. // You can see how it looks on my hand.

 Ve Rossmann alışverişim. İstanbul'da Üsküdar'da çok ters bir yer olduğundan İzmir'e gittikçe Karşıyaka çarşısındakine uğruyorum. 45 saniyede kuruduğunu iddia eden ojelerinden 102 numara, tırnak eti kremi ve oje düzeltici kalem. // And these are from Rossmann. Because Rossmann in İstanbul is in Üsküdar and it is really far away for me, when I go to İzmir, I always stop in Rossmann in Karşıyaka. These are quick drying nail polish number 102, nail skin cream and nail polish corrector.

 Ve yine Rossmann'da uygun fiyata bulup aldığım manikür pedikür seti. Henüz deneme fırsatım olmadı, deneyince görüşlerimi paylaşacağım :) // And the last one is a manicure-pedicure set from Rossmann. I haven't try it yet, but when I have done, I will share my opinions.

Burada da pek güzel anlatıyor! // It explains everything!

Ee ne diyorsunuz? Bomba gibi dönmemişim mi, hehe :D

6 yorum:

 1. Güle güle kullan. Manikür pedikür setinin yorumlarını bekliyorum. Bende alıcam ama törpülemeye bile üşenen biri için uğraştırıcı mı olur bilemedim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de usengecim aslinda biraz da o yuzden aldim belki kolay olur diye:D

   Sil
 2. Vallahi gözlerim pörtledi Ayçaaaaaaa :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hehehe:)) ben de toplayip bir arada baktigimda inanamiyorum:D

   Sil
 3. Optical ile millionaire bende de var :) gerçekten süperler.

  güle güle kullanın.
  http://kontesce.blogspot.com/2012/06/china-glaze-optical-illusion.html

  optical-illusion'u yazmıştım geçenlerde

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha deneme fırsatım olmadı:) Teşekkürler:)

   Sil